Top SPORT IS YOUR GANG PRO AIR TECH Grey

1 050 гр.

Схожі товари

2 015 гр. 1 431 гр.

Несиметрична кофта Selepceny, виготовлена з м'якої бавовни з різнобарвними квітами та чорними і білими смугами. Вражаюче багатофункціональний виріб поєднується як з джинсовими шортами на відпочинку, так і зі строгими брюками ввечері. Зроблено в Європі.

2 015 гр.

Майка Selepceny, виготовлена з м'якої бавовни з різнобарвним квітковим малюнком, з чорними і білими смугами. Цей дизайн розроблений для вільного комфортного покрою. Ваш стиль доповнять обтягуючі джинси і сандалі. Зроблено в Європі.

2 015 гр. 1 431 гр.

Ця тепла біла майка Selepceny має дуже забавний і дуже жіночний дизайн. Завдяки стрічці і хвилястому нижньому шву цей виріб з квітковим малюнком має вільну структуру. Носіть її разом зі строгими брюками або ж із шортами у вихідні дні. Зроблено в Європі.

2 015 гр.

Ця сорочка з принтом Selepceny, прикрашена різнокольоровими квітами ручної роботи. Вона створена для того, щоб Ви почували в ній себе вільно і невимушено. Ви можете поєднувати цей предмет одягу з квітковим малюнком з офісним одягом або Вашою улюбленою спідницею. Зроблено в Європі.