Хто ми

Протягом багатьох років ми продаємо професійне обладнання для всіх видів позашляховиків під брендом Double Red. Наша продукція високо цінується у всьому світі завдяки своєму унікальному дизайну і високій надійності. Вони були випробувані в безлічі всесвітньо відомих змагань - ралі Париж – Дакар, ралі Будапешт - Бамако, Serbian Trophy, Expedition to Polar Circle, Double Red Serbia Adventure, Navigation Rally by Double Red.

Просто любителі бездоріжжя та люди навколо цієї спільноти надихнули нас, щоб створити нашу власну дизайнерську колекцію одягу для експедицій, Offroad, відпочинку чи туризму, яка буде відображати потреби і образ людей, що живуть на повну катушку життям, сповненим пригод. Згодом, ці люди принесли Double Red з лісів та бездоріжжя на вулиці міст. Ці люди пізніше привезено з подвійною червоною лісу і рівнини на міських вулицях. Час минав, і популярність Double Red зросла навіть серед спортсменів, особливо серед любителів кросфіту та бойових мистецтв.

Ми хочемо залишитися вірними своїм витокам та традиціям і в той же час досягти максимально широкого кола людей, в яких живе невтомний дух пригод.

Zo zákulisia