ГАРАНТІЙНИЙ ЗАХИСТ

Гарантійний термін для всіх виробів від www.doublered.eu складає 24 місяці. Він починається з дня поставки. Якщо отриманий товар (и) пошкоджені або неповної комплектації, необхідно повідомити про це кур'єрську компанію при доставці.
Пізніші претензії до неповної комплектації або пошкодженого товару (ів) не можуть бути прийняті. Якщо ви хочете подати гарантійну заявку, будь ласка, зв'яжіться з нами заздалегідь. Надішліть необхідний товар (и) компанії, яка видала рахунок-фактуру для вас. Необхідно відправити товар як зареєстроване відправлення. Також вкладіть заповнену форму претензії, копію рахунку-фактури і чек від кур'єрської компанії.
Після того, як ми отримаємо ваш товар, на який заявлена претензія, ми зв'яжемося з Вами по електронній пошті або по телефону, і почнемо рішення вашої проблеми. Позов буде оброблений в найкоротші терміни, але не більше 30 днів з моменту отримання заявленого товару (ів). Ви будете проінформовані про результат відразу після завершення вирішення претензії.
Ми зв'яжемося з Вами по електронній пошті. Відремонтований або замінений товар буде доставлений разом з протоколом претензії. Будь ласка, візьміть до уваги, що реальні товари можуть відрізнятися в деталях від зображень, опублікованих на www.doublered.eu.