Жіноче 

Товарів у наявності: 11

2 015 гр.

Ця синя туніка Selepceny в спортивному шикарний елемент гардеробу. Ця модель облягаючого крою з бавовни з коротким зрізом. Вдягайте цю універсальну і позачасову з джинсами або брюками в офісі. Зроблено в Європі.

466 гр.

Handmade circle earrings with glassy elements changing colors, with ribbon and handcrafted flowers.

466 гр.

Handmade earrings in form of a heart hung on a chainlet with a ribbon decoration.

583 гр.

Овальні сережки ручної роботи, облямовані ланцюжком, оздобами та кольорами.

466 гр.

Круглі сережки ручної роботи з різними декоративними елементами в морському стилі.

466 гр.

Овальні сережки ручної роботи з червоними трояндами і блакитними овалами, посипаними стразами.

1 431 гр. 758 гр.

A modern nautical style for urban heroines. Short sleeve blue and white t-shirt with a flattering round neck. Made of 100% cotton. Team it with anything from shorts to jeans. Made in Europe.

1 723 гр.

This light grey track pants are crafted from soft cotton without a zipper for a comfortable, flexible fit. Cut with two back pockets and complemented with a rope belt are perfect for styling as loungewear or with casual separates at the weekend. Made in Europe.

1 431 гр.

Сучасний морський стиль для міських героїнь. Короткий рукав чорно-білої футболки з приємним круглим вирізом. Виготовлений зі 100% бавовни. Чудово поєднається з чим-завгодно у вашому гардиробі, від шортів до улюблених джинсів.  Зроблено в Європі.

7 300 гр.

Ця спортивна куртка Selepceny з морської колекції Seaman виконана з м'якої оболонки при гідростатичному 10 000 мм і чудовою повітропроникністю 10 000 р. Захищає від дощу, води і вітру, тиску повітря. Дає відчуття благополуччя завдяки шару флісу. Ця куртка виділяється в різних видах діяльності. Вона підходить для любителів вітрильного спорту, водних видів...

2 307 гр.

Ця біла флісова куртка Selepceny з застібкою з морської колекції Seaman зроблена зі 100%-го тонкого флісу. Дає відчуття витонченого спортивного духу. Щоб підкреслити Ваше почуття стилю, можете носити цю куртку з різними предметами одягу, такими як джинси і шовкові вироби.